Susisiekite


Turite klausimų? Reikia pagalbos užsisakant? Esame visada pasirengę jums padėti. Užpildykite žemiau esančią formą norėdami susisiekti.
 
Grožio salonams, kosmetologams, dermatologams, vizažistams ir kt.
Bendradarbiaujame su grožio salonais, spa centrais, dermatologų/vizažistų kabinetais. Tiekiame profesionalią odos priežiūros techniką, įrankius ir visas reikiamas priemones. Įsigyjant prekes taikoma speciali nuolaida skirta profesionalams, dirbantiems tokiose įstaigose.

Prekyba jūsų turima produkcija
Siūlome pačias palankiausias sąlygas, kurios gali būti derinamos esant poreikiui. Prekiaujame tik kokybiškais produktais, todėl tai viena iš būtiniausių sąlygų norint prekiauti šioje parduotuvėje.

Susisiekimo forma

Specialūs pasiūlymai

Populiariausios veido priežiūros prekės

Nešiojamas giluminio odos valymo prietaisas

Daugiau

IPL Intensyvios impulsinės šviesos fotoepiliatorius

Daugiau

Pakraunamas antakių depiliatorius

Daugiau

Pristatymas visoje Lietuvoje

Ilgametė patirtis industrijoje

Pagalba 9:00 - 18:00

Vieni pirmųjų Lietuvoje pradėjome plėtoti „kosmetologijos namuose“ koncepciją, kurios tikslas – kosmetologijos kabinetų paslaugas perkelti į namus ir grožio procedūras padaryti prieinamas kiekvienam žmogui.

Inovacijos, atliktos technologijų srityje, leido galingus, brangius ir daug vietos užimančius odos priežiūros įrenginius sumažinti keliolika kartų, o jų veikimą supaprastinti tiek, kad saugiai ir efektyviai jais galėtų naudotis bet kuris žmogus savo namuose.

Odos centras privalumai:
• Moderniausios odos priežiūros technologijos, prieinamos visiems;
• Kosmetologijos kabinetų lygio odos priežiūra namuose;
• Saugūs ir patikimi produktai, kuriems suteikiama garantija.

Turite klausimų? Susisiekite

<>